Děkujeme, že nakupujete na našem e-shopu. Z každého nákupu pošleme část zisku útulkům a spolkům na krmivo či veterinu

VAŠE POMOC CHLUPÁČŮM

tlapky_sobe_pes-a-kočka_1 
 

Unie práv zvířat, z.s.

 

Unie práv zvířat, z.s. je kolektiv lidí, kteří na území celé ČR v souladu se stanovami organizace jednají v zájmu zvířat, chrání a prosazují jejich práva.

Spolupracujeme i dalšími organizacemi, které mají za cíl ochranu zvířat. Reagujeme na oznámení občanů ohledně podezření z týrání zvířat a tato oznámení prověřujeme. V případě, že zjistíme, že oznámení se zakládá na pravdě, usilujeme o to, abychom zvířeti v nouzi pomohli. Komunikujeme s policií, krajskou veterinární správou, odborem životního prostředí i občany. Pomáháme zajistit právní zastoupení, které velmi často zvířata postrádají. Naší prioritou je záchrana života zvířete. Odměnou jsou nám šťastní pejsci v nových domovech...

Zvířata a jejich emoce jsou pro nás důležité. Psi mají totiž schopnosti, které  člověk postrádá. Milují bez podmínek... Jsou skvělými průvodci policistů, hendikepovaných lidí, horských záchranářů, jsou terapeuti, přátelé, pomáhají i ve zdravotnictví... A za to si zaslouží od člověka úctu a respekt.

Heaven Ranch

soukromý azyl pro týrané a opuštěné psy

             Náš soukromý azyl nahrazuje pejskům ztracený domov. Až na výjimky zde psi nežijí v kotcích. Díky tomu se mohou po absolvování karantény začlenit do psí smečky a trávit tak svůj pobyt na statku příjemně. Řada pejsků dostává díky tomu nazpět své ztracené sebevědomí - náš azyl se dá tedy vnímat i jako psychoterapeutický.

               Každý pejsek, který od nás odchází, je vydán pouze po podepsání adopční smlouvy, která mu zaručí základní životní pohodu neboli welfare. Vzhledem k tomu, že psi prošli veterinárním vyšetřením (mnohdy i dalšími zákroky) a  jsou krmeni kvalitním krmivem, požadujeme při předání pejska adopční poplatek v rozumné výši.

 

 

Transparentní účet Unie práv zvířat, z.s.

737307373/2010

 

Pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ4320100000000737307373

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

náhled najdete v následujícím odkazu...

Chcete-li podpořit pejsky v nouzi - přispět na granulky nebo na veterinární péči anonymně...

 

Č. účtu Unie práv zvířat z.s. pro anonymní dárce:

2001141306/2010